Results - category B14 | |
close |
B14A | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | Score | Points | Rank | ||
1. | Bromölla IBK | SWE | 3:3 | 1:0 | 0:8 | 1:7 | 5 : 18 | 3 | 3 | |
2. | DDM Stod | CZE | 3:3 | 0:2 | 0:15 | 1:11 | 4 : 31 | 1 | 5 | |
3. | FBC DDM Český Těšín | CZE | 0:1 | 2:0 | 1:9 | 0:4 | 3 : 14 | 2 | 4 | |
4. | TJ A-FbO Nižná | SVK | 8:0 | 15:0 | 9:1 | 2:1 | 34 : 2 | 8 | 1 | |
5. | TJ JM Chodov | CZE | 7:1 | 11:1 | 4:0 | 1:2 | 23 : 4 | 6 | 2 |
Team 1 | Country | X | Team 2 | Country | Match category |
Hall | Date | Time | Score | Winner | |
detail | Bromölla IBK | SWE | X | TJ A-FbO Nižná | SVK | groups | KO | 7.7. | 08:20 | 0 : 8 | TJ A-FbO Nižná |
detail | DDM Stod | CZE | X | FBC DDM Český Těšín | CZE | groups | KO | 7.7. | 09:00 | 0 : 2 | FBC DDM Český Těšín |
detail | TJ A-FbO Nižná | SVK | X | TJ JM Chodov | CZE | groups | KO | 7.7. | 12:40 | 2 : 1 | TJ A-FbO Nižná |
detail | FBC DDM Český Těšín | CZE | X | Bromölla IBK | SWE | groups | KO | 7.7. | 13:20 | 0 : 1 | Bromölla IBK |
detail | DDM Stod | CZE | X | TJ JM Chodov | CZE | groups | KO | 7.7. | 17:00 | 1 : 11 | TJ JM Chodov |
detail | TJ JM Chodov | CZE | X | Bromölla IBK | SWE | groups | KUN | 8.7. | 10:40 | 7 : 1 | TJ JM Chodov |
detail | TJ A-FbO Nižná | SVK | X | DDM Stod | CZE | groups | KUN | 8.7. | 14:20 | 15 : 0 | TJ A-FbO Nižná |
detail | TJ JM Chodov | CZE | X | FBC DDM Český Těšín | CZE | groups | KUN | 8.7. | 15:00 | 4 : 0 | TJ JM Chodov |
detail | Bromölla IBK | SWE | X | DDM Stod | CZE | groups | KUN | 8.7. | 18:40 | 3 : 3 | draw |
detail | FBC DDM Český Těšín | CZE | X | TJ A-FbO Nižná | SVK | groups | KUN | 8.7. | 19:20 | 1 : 9 | TJ A-FbO Nižná |
B14B | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | Score | Points | Rank | ||
1. | FbO Florko Košice | SVK | 3:2 | 2:5 | 5:9 | 0:5 | 10 : 21 | 2 | 4 | |
2. | FBS Olomouc | CZE | 2:3 | 8:1 | 4:7 | 0:6 | 14 : 17 | 2 | 3 | |
3. | FRC Mikulov | CZE | 5:2 | 1:8 | 3:11 | 0:10 | 9 : 31 | 2 | 5 | |
4. | TJ Sokol Kobylisy | CZE | 9:5 | 7:4 | 11:3 | 1:5 | 28 : 17 | 6 | 2 | |
5. | Tyresö Trollbäcken IBK | SWE | 5:0 | 6:0 | 10:0 | 5:1 | 26 : 1 | 8 | 1 |
Team 1 | Country | X | Team 2 | Country | Match category |
Hall | Date | Time | Score | Winner | |
detail | FRC Mikulov | CZE | X | FBS Olomouc | CZE | groups | KO | 7.7. | 09:40 | 1 : 8 | FBS Olomouc |
detail | Tyresö Trollbäcken IBK | SWE | X | FbO Florko Košice | SVK | groups | KO | 7.7. | 10:20 | 5 : 0 | Tyresö Trollbäcken IBK |
detail | FRC Mikulov | CZE | X | TJ Sokol Kobylisy | CZE | groups | KO | 7.7. | 14:00 | 3 : 11 | TJ Sokol Kobylisy |
detail | FBS Olomouc | CZE | X | Tyresö Trollbäcken IBK | SWE | groups | KO | 7.7. | 17:40 | 0 : 6 | Tyresö Trollbäcken IBK |
detail | FbO Florko Košice | SVK | X | TJ Sokol Kobylisy | CZE | groups | KO | 7.7. | 19:40 | 5 : 9 | TJ Sokol Kobylisy |
detail | FbO Florko Košice | SVK | X | FRC Mikulov | CZE | groups | SHJ | 8.7. | 09:20 | 2 : 5 | FRC Mikulov |
detail | TJ Sokol Kobylisy | CZE | X | Tyresö Trollbäcken IBK | SWE | groups | SHJ | 8.7. | 10:00 | 1 : 5 | Tyresö Trollbäcken IBK |
detail | FBS Olomouc | CZE | X | FbO Florko Košice | SVK | groups | SHJ | 8.7. | 13:00 | 2 : 3 | FbO Florko Košice |
detail | Tyresö Trollbäcken IBK | SWE | X | FRC Mikulov | CZE | groups | SHJ | 8.7. | 17:20 | 10 : 0 | Tyresö Trollbäcken IBK |
detail | TJ Sokol Kobylisy | CZE | X | FBS Olomouc | CZE | groups | SHJ | 8.7. | 18:00 | 7 : 4 | TJ Sokol Kobylisy |
B14C | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | Score | Points | Rank | ||
1. | AC Sparta Praha | CZE | 1:4 | 1:6 | 6:2 | 4:1 | 12 : 13 | 4 | 3 | |
2. | ATU Košice | SVK | 4:1 | 3:3 | 6:3 | 6:0 | 19 : 7 | 7 | 1 | |
3. | FbC Frýdek - Místek | CZE | 6:1 | 3:3 | 4:0 | 4:1 | 17 : 5 | 7 | 2 | |
4. | FBC Štíři Č. Budějovice | CZE | 2:6 | 3:6 | 0:4 | 1:2 | 6 : 18 | 0 | 5 | |
5. | Nacka Wallenstam IBK | SWE | 1:4 | 0:6 | 1:4 | 2:1 | 4 : 15 | 2 | 4 |
Team 1 | Country | X | Team 2 | Country | Match category |
Hall | Date | Time | Score | Winner | |
detail | FbC Frýdek - Místek | CZE | X | AC Sparta Praha | CZE | groups | CVUT | 7.7. | 09:40 | 6 : 1 | FbC Frýdek - Místek |
detail | Nacka Wallenstam IBK | SWE | X | FBC Štíři Č. Budějovice | CZE | groups | CVUT | 7.7. | 10:20 | 2 : 1 | Nacka Wallenstam IBK |
detail | FbC Frýdek - Místek | CZE | X | ATU Košice | SVK | groups | CVUT | 7.7. | 13:20 | 3 : 3 | draw |
detail | FBC Štíři Č. Budějovice | CZE | X | AC Sparta Praha | CZE | groups | CVUT | 7.7. | 17:40 | 2 : 6 | AC Sparta Praha |
detail | ATU Košice | SVK | X | Nacka Wallenstam IBK | SWE | groups | CVUT | 7.7. | 19:40 | 6 : 0 | ATU Košice |
detail | FBC Štíři Č. Budějovice | CZE | X | FbC Frýdek - Místek | CZE | groups | SHJ | 8.7. | 11:40 | 0 : 4 | FbC Frýdek - Místek |
detail | AC Sparta Praha | CZE | X | Nacka Wallenstam IBK | SWE | groups | SHJ | 8.7. | 12:20 | 4 : 1 | AC Sparta Praha |
detail | ATU Košice | SVK | X | FBC Štíři Č. Budějovice | CZE | groups | SHJ | 8.7. | 16:40 | 6 : 3 | ATU Košice |
detail | Nacka Wallenstam IBK | SWE | X | FbC Frýdek - Místek | CZE | groups | SHJ | 8.7. | 18:40 | 1 : 4 | FbC Frýdek - Místek |
detail | AC Sparta Praha | CZE | X | ATU Košice | SVK | groups | SHJ | 8.7. | 19:20 | 1 : 4 | ATU Košice |
B14D | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | Score | Points | Rank | ||
1. | FBC BiX Ostrava | CZE | 10:1 | 3:2 | 4:5 | 11:3 | 28 : 11 | 6 | 1 | |
2. | FBK Bogdau Stupava | SVK | 1:10 | 0:0 | 3:1 | 9:1 | 13 : 12 | 5 | 3 | |
3. | Huddinge IBS Red | SWE | 2:3 | 0:0 | 1:0 | 6:0 | 9 : 3 | 5 | 2 | |
4. | Tatran Střešovice red | CZE | 5:4 | 1:3 | 0:1 | 14:0 | 20 : 8 | 4 | 4 | |
5. | TJ VHS Znojmo | CZE | 3:11 | 1:9 | 0:6 | 0:14 | 4 : 40 | 0 | 5 |
Team 1 | Country | X | Team 2 | Country | Match category |
Hall | Date | Time | Score | Winner | |
detail | TJ VHS Znojmo | CZE | X | FBC BiX Ostrava | CZE | groups | CVUT | 7.7. | 08:20 | 3 : 11 | FBC BiX Ostrava |
detail | FBK Bogdau Stupava | SVK | X | Tatran Střešovice red | CZE | groups | CVUT | 7.7. | 09:00 | 3 : 1 | FBK Bogdau Stupava |
detail | FBC BiX Ostrava | CZE | X | Huddinge IBS Red | SWE | groups | CVUT | 7.7. | 12:40 | 3 : 2 | FBC BiX Ostrava |
detail | Tatran Střešovice red | CZE | X | TJ VHS Znojmo | CZE | groups | CVUT | 7.7. | 16:20 | 14 : 0 | Tatran Střešovice red |
detail | FBK Bogdau Stupava | SVK | X | Huddinge IBS Red | SWE | groups | CVUT | 7.7. | 17:00 | 0 : 0 | draw |
detail | Huddinge IBS Red | SWE | X | TJ VHS Znojmo | CZE | groups | KO | 8.7. | 09:20 | 6 : 0 | Huddinge IBS Red |
detail | FBC BiX Ostrava | CZE | X | FBK Bogdau Stupava | SVK | groups | KO | 8.7. | 10:00 | 10 : 1 | FBC BiX Ostrava |
detail | Huddinge IBS Red | SWE | X | Tatran Střešovice red | CZE | groups | KO | 8.7. | 13:40 | 1 : 0 | Huddinge IBS Red |
detail | TJ VHS Znojmo | CZE | X | FBK Bogdau Stupava | SVK | groups | KO | 8.7. | 14:20 | 1 : 9 | FBK Bogdau Stupava |
detail | Tatran Střešovice red | CZE | X | FBC BiX Ostrava | CZE | groups | KO | 8.7. | 17:20 | 5 : 4 | Tatran Střešovice red |
B14E | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | Score | Points | Rank | ||
1. | DDM Vetrnik Liberec | CZE | 1:1 | 0:9 | 1:4 | 2:2 | 4 : 16 | 2 | 4 | |
2. | FBC Kladno | CZE | 1:1 | 0:3 | 1:2 | 4:1 | 6 : 7 | 3 | 3 | |
3. | FbŠ Bohemians | CZE | 9:0 | 3:0 | 4:0 | 9:0 | 25 : 0 | 8 | 1 | |
4. | Huddinge IBS Black | SWE | 4:1 | 2:1 | 0:4 | 8:0 | 14 : 6 | 6 | 2 | |
5. | SFK Slovan Havířov | CZE | 2:2 | 1:4 | 0:9 | 0:8 | 3 : 23 | 1 | 5 |
Team 1 | Country | X | Team 2 | Country | Match category |
Hall | Date | Time | Score | Winner | |
detail | FBC Kladno | CZE | X | SFK Slovan Havířov | CZE | groups | DĚ | 7.7. | 08:20 | 4 : 1 | FBC Kladno |
detail | FbŠ Bohemians | CZE | X | DDM Vetrnik Liberec | CZE | groups | DĚ | 7.7. | 09:00 | 9 : 0 | FbŠ Bohemians |
detail | FBC Kladno | CZE | X | Huddinge IBS Black | SWE | groups | DĚ | 7.7. | 12:40 | 1 : 2 | Huddinge IBS Black |
detail | SFK Slovan Havířov | CZE | X | FbŠ Bohemians | CZE | groups | DĚ | 7.7. | 16:20 | 0 : 9 | FbŠ Bohemians |
detail | DDM Vetrnik Liberec | CZE | X | Huddinge IBS Black | SWE | groups | DĚ | 7.7. | 17:00 | 1 : 4 | Huddinge IBS Black |
detail | DDM Vetrnik Liberec | CZE | X | FBC Kladno | CZE | groups | DĚ | 8.7. | 12:20 | 1 : 1 | draw |
detail | Huddinge IBS Black | SWE | X | FbŠ Bohemians | CZE | groups | DĚ | 8.7. | 13:00 | 0 : 4 | FbŠ Bohemians |
detail | SFK Slovan Havířov | CZE | X | DDM Vetrnik Liberec | CZE | groups | DĚ | 8.7. | 16:00 | 2 : 2 | draw |
detail | FbŠ Bohemians | CZE | X | FBC Kladno | CZE | groups | DĚ | 8.7. | 16:40 | 3 : 0 | FbŠ Bohemians |
detail | Huddinge IBS Black | SWE | X | SFK Slovan Havířov | CZE | groups | DĚ | 8.7. | 19:20 | 8 : 0 | Huddinge IBS Black |
B14F | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | Score | Points | Rank | ||
1. | Billy Boy Mladá Boleslav | CZE | 8:0 | 3:2 | 0:5 | 2:2 | 13 : 9 | 5 | 2 | |
2. | FbC RG Playmakers Prostějov | CZE | 0:8 | 0:9 | 0:16 | 0:6 | 0 : 39 | 0 | 5 | |
3. | Orka | CZE | 2:3 | 9:0 | 3:5 | 4:3 | 18 : 11 | 4 | 3 | |
4. | X3M team SSK Future | CZE | 5:0 | 16:0 | 5:3 | 10:1 | 36 : 4 | 8 | 1 | |
5. | Zug United | SUI | 2:2 | 6:0 | 3:4 | 1:10 | 12 : 16 | 3 | 4 |
Team 1 | Country | X | Team 2 | Country | Match category |
Hall | Date | Time | Score | Winner | |
detail | Orka | CZE | X | Billy Boy Mladá Boleslav | CZE | groups | DĚ | 7.7. | 09:40 | 2 : 3 | Billy Boy Mladá Boleslav |
detail | X3M team SSK Future | CZE | X | Zug United | SUI | groups | DĚ | 7.7. | 12:00 | 10 : 1 | X3M team SSK Future |
detail | Orka | CZE | X | FbC RG Playmakers Prostějov | CZE | groups | DĚ | 7.7. | 13:20 | 9 : 0 | Orka |
detail | Billy Boy Mladá Boleslav | CZE | X | X3M team SSK Future | CZE | groups | DĚ | 7.7. | 17:40 | 0 : 5 | X3M team SSK Future |
detail | Zug United | SUI | X | FbC RG Playmakers Prostějov | CZE | groups | DĚ | 7.7. | 19:40 | 6 : 0 | Zug United |
detail | Zug United | SUI | X | Orka | CZE | groups | TAT | 8.7. | 13:00 | 3 : 4 | Orka |
detail | FbC RG Playmakers Prostějov | CZE | X | X3M team SSK Future | CZE | groups | TAT | 8.7. | 13:40 | 0 : 16 | X3M team SSK Future |
detail | Billy Boy Mladá Boleslav | CZE | X | Zug United | SUI | groups | TAT | 8.7. | 16:00 | 2 : 2 | draw |
detail | X3M team SSK Future | CZE | X | Orka | CZE | groups | TAT | 8.7. | 18:00 | 5 : 3 | X3M team SSK Future |
detail | FbC RG Playmakers Prostějov | CZE | X | Billy Boy Mladá Boleslav | CZE | groups | TAT | 8.7. | 18:40 | 0 : 8 | Billy Boy Mladá Boleslav |
B14G | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | Score | Points | Rank | ||
1. | SC Hattrick Brno FBŠ | CZE | 3:1 | 1:3 | 1:2 | 6:0 | 11 : 6 | 4 | 3 | |
2. | SSK Future | CZE | 1:3 | 4:3 | 7:3 | 4:1 | 16 : 10 | 6 | 1 | |
3. | Tatran Střešovice white | CZE | 3:1 | 3:4 | 4:4 | 1:1 | 11 : 10 | 4 | 2 | |
4. | Tayfun | RUS | 2:1 | 3:7 | 4:4 | 2:3 | 11 : 15 | 3 | 5 | |
5. | TJ Lovochemie Lovosice LFP | CZE | 0:6 | 1:4 | 1:1 | 3:2 | 5 : 13 | 3 | 4 |
Team 1 | Country | X | Team 2 | Country | Match category |
Hall | Date | Time | Score | Winner | |
detail | SC Hattrick Brno FBŠ | CZE | X | Tayfun | RUS | groups | SHJ | 7.7. | 08:20 | 1 : 2 | Tayfun |
detail | TJ Lovochemie Lovosice LFP | CZE | X | SSK Future | CZE | groups | SHJ | 7.7. | 09:00 | 1 : 4 | SSK Future |
detail | SC Hattrick Brno FBŠ | CZE | X | Tatran Střešovice white | CZE | groups | SHJ | 7.7. | 12:40 | 1 : 3 | Tatran Střešovice white |
detail | Tayfun | RUS | X | TJ Lovochemie Lovosice LFP | CZE | groups | SHJ | 7.7. | 16:20 | 2 : 3 | TJ Lovochemie Lovosice LFP |
detail | SSK Future | CZE | X | Tatran Střešovice white | CZE | groups | SHJ | 7.7. | 17:00 | 4 : 3 | SSK Future |
detail | SSK Future | CZE | X | SC Hattrick Brno FBŠ | CZE | groups | ZEL | 8.7. | 08:40 | 1 : 3 | SC Hattrick Brno FBŠ |
detail | Tatran Střešovice white | CZE | X | TJ Lovochemie Lovosice LFP | CZE | groups | PODV | 8.7. | 08:40 | 1 : 1 | draw |
detail | Tayfun | RUS | X | SSK Future | CZE | groups | CVUT | 8.7. | 13:40 | 3 : 7 | SSK Future |
detail | TJ Lovochemie Lovosice LFP | CZE | X | SC Hattrick Brno FBŠ | CZE | groups | KO | 8.7. | 18:00 | 0 : 6 | SC Hattrick Brno FBŠ |
detail | Tatran Střešovice white | CZE | X | Tayfun | RUS | groups | KO | 8.7. | 18:40 | 4 : 4 | draw |
B14H | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | Score | Points | Rank | ||
1. | Phoenix Fireball SE | HUN | 3:0 | 2:3 | 2:7 | 0:7 | 7 : 17 | 2 | 4 | |
2. | Red Dragons Hořovice | CZE | 0:3 | 3:5 | 3:6 | 2:2 | 8 : 16 | 1 | 5 | |
3. | TJ Sokol Královské Vinohrady | CZE | 3:2 | 5:3 | 0:8 | 1:5 | 9 : 18 | 4 | 3 | |
4. | Tornádo DDM Jemnice | CZE | 7:2 | 6:3 | 8:0 | 7:2 | 28 : 7 | 8 | 1 | |
5. | Wizards DDM Praha 10 | CZE | 7:0 | 2:2 | 5:1 | 2:7 | 16 : 10 | 5 | 2 |
Team 1 | Country | X | Team 2 | Country | Match category |
Hall | Date | Time | Score | Winner | |
detail | Red Dragons Hořovice | CZE | X | Phoenix Fireball SE | HUN | groups | SHJ | 7.7. | 09:40 | 0 : 3 | Phoenix Fireball SE |
detail | Tornádo DDM Jemnice | CZE | X | TJ Sokol Královské Vinohrady | CZE | groups | SHJ | 7.7. | 10:20 | 8 : 0 | Tornádo DDM Jemnice |
detail | Red Dragons Hořovice | CZE | X | Wizards DDM Praha 10 | CZE | groups | SHJ | 7.7. | 13:20 | 2 : 2 | draw |
detail | Phoenix Fireball SE | HUN | X | Tornádo DDM Jemnice | CZE | groups | SHJ | 7.7. | 17:40 | 2 : 7 | Tornádo DDM Jemnice |
detail | TJ Sokol Královské Vinohrady | CZE | X | Wizards DDM Praha 10 | CZE | groups | SHJ | 7.7. | 19:40 | 1 : 5 | Wizards DDM Praha 10 |
detail | TJ Sokol Královské Vinohrady | CZE | X | Red Dragons Hořovice | CZE | groups | SP1 | 8.7. | 08:40 | 5 : 3 | TJ Sokol Královské Vinohrady |
detail | Wizards DDM Praha 10 | CZE | X | Tornádo DDM Jemnice | CZE | groups | SP2 | 8.7. | 08:40 | 2 : 7 | Tornádo DDM Jemnice |
detail | Phoenix Fireball SE | HUN | X | TJ Sokol Královské Vinohrady | CZE | groups | CVUT | 8.7. | 13:00 | 2 : 3 | TJ Sokol Královské Vinohrady |
detail | Tornádo DDM Jemnice | CZE | X | Red Dragons Hořovice | CZE | groups | DĚ | 8.7. | 17:20 | 6 : 3 | Tornádo DDM Jemnice |
detail | Wizards DDM Praha 10 | CZE | X | Phoenix Fireball SE | HUN | groups | DĚ | 8.7. | 18:00 | 7 : 0 | Wizards DDM Praha 10 |
B14I | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | Score | Points | Rank | ||
1. | Athletics Praha | CZE | 0:5 | 0:5 | 0:5 | 0:5 | 0 : 20 | 0 | 5 | |
2. | Bulldogs Brno | CZE | 5:0 | 5:1 | 7:4 | 3:1 | 20 : 6 | 8 | 1 | |
3. | FBC Plzeň | CZE | 5:0 | 1:5 | 1:7 | 1:0 | 8 : 12 | 4 | 3 | |
4. | SZPK Nokia | HUN | 5:0 | 4:7 | 7:1 | 11:3 | 27 : 11 | 6 | 2 | |
5. | Vosy Praha | CZE | 5:0 | 1:3 | 0:1 | 3:11 | 9 : 15 | 2 | 4 |
Team 1 | Country | X | Team 2 | Country | Match category |
Hall | Date | Time | Score | Winner | |
detail | Vosy Praha | CZE | X | FBC Plzeň | CZE | groups | TRE | 7.7. | 09:40 | 0 : 1 | FBC Plzeň |
detail | Athletics Praha | CZE | X | Bulldogs Brno | CZE | groups | TRE | 7.7. | 10:20 | 0 : 5 | Bulldogs Brno |
detail | Vosy Praha | CZE | X | SZPK Nokia | HUN | groups | TRE | 7.7. | 12:40 | 3 : 11 | SZPK Nokia |
detail | FBC Plzeň | CZE | X | Athletics Praha | CZE | groups | TRE | 7.7. | 16:20 | 5 : 0 | FBC Plzeň |
detail | Bulldogs Brno | CZE | X | SZPK Nokia | HUN | groups | TRE | 7.7. | 17:00 | 7 : 4 | Bulldogs Brno |
detail | Bulldogs Brno | CZE | X | Vosy Praha | CZE | groups | CVUT | 8.7. | 09:20 | 3 : 1 | Bulldogs Brno |
detail | SZPK Nokia | HUN | X | Athletics Praha | CZE | groups | CVUT | 8.7. | 10:00 | 5 : 0 | SZPK Nokia |
detail | FBC Plzeň | CZE | X | Bulldogs Brno | CZE | groups | CVUT | 8.7. | 16:00 | 1 : 5 | Bulldogs Brno |
detail | Athletics Praha | CZE | X | Vosy Praha | CZE | groups | CVUT | 8.7. | 18:00 | 0 : 5 | Vosy Praha |
detail | SZPK Nokia | HUN | X | FBC Plzeň | CZE | groups | CVUT | 8.7. | 18:40 | 7 : 1 | SZPK Nokia |
B14J | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | Score | Points | Rank | ||
1. | Energa Olimpia Osowa | POL | 4:4 | 2:3 | 1:7 | 1:2 | 8 : 16 | 1 | 5 | |
2. | FbŠ Bohemians B | CZE | 4:4 | 4:6 | 1:5 | 3:4 | 12 : 19 | 1 | 4 | |
3. | FC Bučis Team | CZE | 3:2 | 6:4 | 3:2 | 8:4 | 20 : 12 | 8 | 1 | |
4. | Sokol Erupting Dragons Havlíčkův Brod | CZE | 7:1 | 5:1 | 2:3 | 8:1 | 22 : 6 | 6 | 2 | |
5. | Spartak Pelhřimov | CZE | 2:1 | 4:3 | 4:8 | 1:8 | 11 : 20 | 4 | 3 |
Team 1 | Country | X | Team 2 | Country | Match category |
Hall | Date | Time | Score | Winner | |
detail | Spartak Pelhřimov | CZE | X | FbŠ Bohemians B | CZE | groups | TRE | 7.7. | 12:00 | 4 : 3 | Spartak Pelhřimov |
detail | Energa Olimpia Osowa | POL | X | FC Bučis Team | CZE | groups | TRE | 7.7. | 14:40 | 2 : 3 | FC Bučis Team |
detail | Sokol Erupting Dragons Havlíčkův Brod | CZE | X | FbŠ Bohemians B | CZE | groups | TRE | 7.7. | 15:20 | 5 : 1 | Sokol Erupting Dragons Havlíčkův Brod |
detail | Spartak Pelhřimov | CZE | X | Energa Olimpia Osowa | POL | groups | TRE | 7.7. | 17:40 | 2 : 1 | Spartak Pelhřimov |
detail | FC Bučis Team | CZE | X | Sokol Erupting Dragons Havlíčkův Brod | CZE | groups | TRE | 7.7. | 18:20 | 3 : 2 | FC Bučis Team |
detail | Energa Olimpia Osowa | POL | X | Sokol Erupting Dragons Havlíčkův Brod | CZE | groups | SHJ | 8.7. | 08:00 | 1 : 7 | Sokol Erupting Dragons Havlíčkův Brod |
detail | FC Bučis Team | CZE | X | Spartak Pelhřimov | CZE | groups | SHJ | 8.7. | 08:40 | 8 : 4 | FC Bučis Team |
detail | FbŠ Bohemians B | CZE | X | Energa Olimpia Osowa | POL | groups | SHJ | 8.7. | 10:40 | 4 : 4 | draw |
detail | Sokol Erupting Dragons Havlíčkův Brod | CZE | X | Spartak Pelhřimov | CZE | groups | SHJ | 8.7. | 13:40 | 8 : 1 | Sokol Erupting Dragons Havlíčkův Brod |
detail | FbŠ Bohemians B | CZE | X | FC Bučis Team | CZE | groups | SHJ | 8.7. | 14:20 | 4 : 6 | FC Bučis Team |