Datum
Hala
Úroveň
Kategorie
Sk
Tým
Stát tým1
Stát tým2
-
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
-
ĆVUT
DĚKANKA
HAMR BRANÍK I.
HAMR BRANÍK II.
HAMR BRANÍK III.
HAMR BRANÍK IV.
KOTLAŘKA
KUNRATICE
PODVINNÝ MLÝN
SH JIŽNÍ SPORTOVNÍ
SPARTA I.
SPARTA II.
TATRAN
TŘEBEŠÍN
ZELENÝ PRUH
-
groups
1/64 final
1/32 final
1/16 final
1/8 final
1/4 final
1/2 final
finale
-
BEZ KATEGORIE
B12
B14
B16
B18
G14
G16
G18
-
-
-
B12A
B12B
B12C
B12D
B12E
B12F
B12G
B12H
B12I
B14A
B14B
B14C
B14D
B14E
B14F
B14G
B14H
B14I
B14J
B16A
B16B
B16C
B16D
B16E
B16F
B16G
B16H
B16I
B16J
B16K
B16L
B16M
B16N
B18A
B18B
B18C
B18D
B18E
B18F
B18G
B18H
B18I
G14A
G14B
G16A
G16B
G16C
G16D
G16E
G18A
G18B
G18C
G18D
G18E
SB12
SB14
SB16
SB18
SG14
SG16
SG18
-
Åkersberga Innebandyförening-B18
1.FbK Rožnov p.R.-B16
1.FBK Rožnov p.R.-B18
AC Sparta Praha-B12
AC Sparta Praha-B14
AC Sparta Praha-B16
AC Sparta Praha-B18
AIK IBF-B16
Ajer IBK-B16
Athletics Praha-B14
Athletics Praha-B16
Athletics Praha-B18
Athletics Praha-G18
ATU Košice-B12
ATU Košice-B14
ATU Košice-B16
ATU Košice-B18
Billingsfors IBK-B16
Billingsfors IBK-G14
Billy Boy Mladá Boleslav-B14
Black Angels-B12
Black Angels-B16
Bromölla IBK-B14
Bromölla IBK-B16
Bulldogs Brno-B12
Bulldogs Brno-B14
Bulldogs Brno-B16
Bulldogs Brno-B18
Cartoon Heroes Budapest-B12
Copenhagen SFC-B16
Crackers-G16
DDM P6 SSK Future-G18
DDM Stod-B14
DDM Vetrnik Liberec-B14
Dunai Krokodilok SE-B18
Elite Praha-G16
Energa Olimpia Osowa-B14
Energa Olimpia Osowa-G16
Energa Olimpia Osowa-G18
FA Mladá Boleslav-G14
FA ŠKO-Energo Mladá Boleslav-G18
FBA Černošice-B18
FbC 98 Chomutov-B16
FbC 98 Chomutov-B18
FBC AAA Auto Kladno-B18
FbC Asper Šumperk-G16
FBC BiX Ostrava-B12
FBC BiX Ostrava-B14
FBC BiX Ostrava-B18
FBC BiX Ostrava-G18
FBC BiX Ostrava modří-B16
FBC BiX Ostrava modří-B18
FBC BiX Ostrava žlutí-B16
FBC BiX Ostrava žlutí-B18
FBC DDM Český Těšín-B12
FBC DDM Český Těšín-B14
FBC Engelholm-B18
FbC Frýdek - Místek-B14
FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina-B18
FBC Juniorky Alpiq Kladno-G18
FBC Kladno-B12
FBC Kladno-B14
FBC Lipník-G18
FBC Mikuláš Prešov-B16
FBC Mikuláš Prešov-G18
FbC Panthers-B16
FbC Panthers-B18
FBC Plzeň-B12
FBC Plzeň-B14
FBC Plzeň-B16
FbC RG Playmakers Prostějov-B14
FBC Sokol Písek-B18
FbC Sokol Rokycany-G18
FBC Štíři Č. Budějovice-B14
FBC Štíři Č. Budějovice-B18
FBC Vikings Kopřivnice-B16
FBK Bogdau Stupava-B14
FBK Bogdau Stupava-B18
FbK Horní Suchá-B12
FbK Horní Suchá-B16
FBK Jičín-B18
FBK Orlicko-Třebovsko-B16
FBK Sokol Mladá Boleslav-B18
FBK Sokol Poruba Škorpioni-B12
Fbk Tvrdošín-G14
FbO Florko Košice-B14
FbO Florko Košice-B16
FBS Olomouc-B12
FBS Olomouc-B14
FBS Olomouc-B18
FBS Olomouc-G16
FBS Olomouc-G18
FbŠ Bohemians-B12
FbŠ Bohemians-B14
FbŠ Bohemians-B16
FbŠ Bohemians-B18
FbŠ Bohemians-G16
FbŠ Bohemians-G18
FbŠ Bohemians B-B14
FbŠ Bohemians B-B16
FBŠ Jihlava-B16
FBŠ Jihlava-B18
FC Bučis Team-B12
FC Bučis Team-B14
FC Bučis Team-B16
FC Bučis Team B-B12
FC Helsingborg-B16
FC Helsingborg-B18
FC Helsingborg-G16
FC Outlaws-B16
FC Outlaws-B18
FC Outlaws-G16
Florbal team Vsetin-B12
Forsby IB-G16
FRC Mikulov-B14
Gottsunda IBF-G16
Hässelby Hawks-G16
Herbadent Tigers SJM-G18
Högalid IF-B16
Hovshaga AIF-G16
Huddinge IBS-B12
Huddinge IBS Black-B14
Huddinge IBS Red-B14
IBK Alba-G18
IBK Bastr-B16
IBK Göteborg-B12
IBK Göteborg-B16
IBK Göteborg Red-G18
IBK Göteborg White-G18
KaPa-65-G16
Karhut-B16
Kekavas Bulldogi-B12
Kekavas Bulldogi-G14
Korson Kaiku-G16
Kupflorbalku.cz Team DK-B16
Lillån IBK-G16
Loiske Sunshine-B16
Nacka Wallenstam IBK-B14
Nora IBK-B16
NTS FK-ZŠ Nemšová-G14
NTS FK-ZŠ Nemšová-G16
Nykvarns IF-B16
Orka-B14
Orka Horní Počernice-B16
Pasir Ris Primary School (Singapore)-B12
Paskov Saurians-B12
Phoenix Fireball SE-B12
Phoenix Fireball SE-B14
Phoenix Fireball SE-B16
PSKC Okříšky-B12
PSKC Okříšky-B18
Red Dragons Hořovice-B14
RuRu JSB-B12
Salem IF-B16
SB Naantali-G14
SB Vantaa-G18
SB-PRO Nurmijarvi-B18
SC Hattrick Brno FBŠ-B12
SC Hattrick Brno FBŠ-B14
SFK Slovan Havířov-B12
SFK Slovan Havířov-B14
Shaa IBK-B18
Sigtuna IF-B18
SK Bivojky Litvínov-G18
SK Českobudějovičtí lvi-B16
SK Florbal Benešov-B16
Sk Florbal Benešov-G18
SK Florbal Sloane Park Benešov-B12
Sk JeMoBu-B16
SK MG Staňkov-G18
SK Snipers Slavičín-B18
Skattkärrs IK-B16
Skattkärrs IK-G16
Skattkärrs IK - Blue-B16
Skvadra Olomouc-B16
SKVO-IBK-B16
Snipers Třebíč-B18
Snipers Třebíč blue-B16
Snipers Třebíč white-B16
Sokol Erupting Dragons Havlíčkův Brod-B14
Sokol Erupting Dragons Havlíčkův Brod-B18
Spartak Pelhřimov-B12
Spartak Pelhřimov-B14
Spartak Pelhřimov-B16
Sportlife Kungälv IBK-G16
SSK Future-B12
SSK Future-B14
SSK Future-B16
SSK Future-B18
Stenhagens KK-B16
Stenhagens KK 2-B16
Sveiva IBK-G18
Svenljunga IBK-B16
SZPK Nokia-B14
T.B.C. Králův Dvůr-B18
Täby IS-G16
Tatran Střešovice-B16
Tatran Střešovice-B18
Tatran Střešovice-G14
Tatran Střešovice red-B12
Tatran Střešovice red-B14
Tatran Střešovice white-B12
Tatran Střešovice white-B14
Tayfun-B14
Telge SIBK Red-B16
Telge SIBK White-B16
Tillberga IK-B16
TJ A-FbO Nižná-B12
TJ A-FbO Nižná-B14
TJ JM Chodov-B12
TJ JM Chodov-B14
TJ JM Chodov-B16
TJ JM Chodov-B18
TJ JM Chodov-G16
TJ JM Chodov-G18
TJ Lovochemie Lovosice LFP-B14
TJ Sokol Kobylisy-B14
TJ Sokol Královské Vinohrady-B12
TJ Sokol Královské Vinohrady-B14
TJ Sokol Královské Vinohrady-B16
TJ Sokol Královské Vinohrady-B18
TJ Sokol Zlín-B16
TJ VHS Znojmo-B12
TJ VHS Znojmo-B14
TJ VHS Znojmo-B16
Tornádo DDM Jemnice-B14
Torpedo Havířov-B16
Tsunami ŠK Hargašova Záhorská Bystrica-B12
Tsunami ŠK Hargašova Záhorská Bystrica-B16
Tsunami ŠK Hargašova Záhorská Bystrica-G14
Tungelsta IF-B12
Tyresö Trollbäcken IBK-B14
UHT Eggiwil-B18
ULA-B12
ULA-B16
Unihockey Leimental-B18
USB-B12
USB-B18
USK Slávie Ústí nad Labem-B16
Vendelsö IK-G16
Vosy Praha-B12
Vosy Praha-B14
Vosy Praha-B16
Vosy Praha-B18
Wizards DDM Praha 10-B12
Wizards DDM Praha 10-B14
Wizards DDM Praha 10-B16
Wizards DDM Praha 10-B18
X3M team SSK Future-B12
X3M team SSK Future-B14
X3M team SSK Future-B16
X3M team SSK Future-B18
Zug United-B12
Zug United-B14
Zug United-B16
Zug United-B18
Zug United-G14
Zug United-G16
Zug United B-B16
-
CZE
DEN
FIN
HUN
LAT
NOR
POL
RUS
SG
SUI
SVK
SWE
-
CZE
DEN
FIN
HUN
LAT
NOR
POL
RUS
SG
SUI
SVK
SWE
Den
Čas
Hala
Úroveň
Kat
Sk
Tým 1
St.1
Tým 2
St.2
Výsledky
2013
7.7.
09:40
ĆVUT
groups
B14
B14C
FbC Frýdek - Místek
CZE
x
AC Sparta Praha
CZE
6:1
2121
9.7.
14:00
ZELENÝ PRUH
1/16 final
B14
FbC Frýdek - Místek
CZE
x
TJ VHS Znojmo
CZE
8:1
2136
9.7.
17:30
ZELENÝ PRUH
1/8 final
B14
FbC Frýdek - Místek
CZE
x
X3M team SSK Future
CZE
0:9
2065
8.7.
11:40
SH JIŽNÍ SPORTOVNÍ
groups
B14
B14C
FBC Štíři Č. Budějovice
CZE
x
FbC Frýdek - Místek
CZE
0:4
2027
7.7.
13:20
ĆVUT
groups
B14
B14C
FbC Frýdek - Místek
CZE
x
ATU Košice
SVK
3:3
2097
8.7.
18:40
SH JIŽNÍ SPORTOVNÍ
groups
B14
B14C
Nacka Wallenstam IBK
SWE
x
FbC Frýdek - Místek
CZE
1:4